BURSA ÖZEL GÜVENLİK FİRMASI

Hizmetlerimiz

10.06.2004 tarihine kadar, kamuya ve özel kişilere ait kurum ve kuruluşların güvenlik hizmetlerini, 2495 Sayılı Kanun kapsamında veya Özel Güvenlik Hizmeti vermek üzere kurulmuş Ticari Şirketlerden aldıkları bilinmektedir. 10.06.2004 tarihinde kabul edilen 5188 Sayılı ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNE DAİR KANUN ile 2495 Sayılı Kanun yürürlükten kaldırılmış; “ kişilerin silahlı personel tarafından korunması”, “kurum ve kuruluşlar bünyesinde Özel Güvenlik birimi kurulması” veya “Güvenlik Hizmetinin Şirketlere gördürülmesi” Özel Güvenlik Komisyonu kararı üzerine Vali’nin iznine bağlanmıştır.

Özel Güvenlik Hizmeti verecek Şirketlerin ise İçişleri Bakanlığından Faaliyet İzni alması gerekmektedir. 5188 Sayılı Kanun, Özel Güvenlik Hizmetinde görevlendirilecek personel için de yeni düzenlemeler getirmiş olup, bu düzenlemelerin en önemlisi ise Özel Güvenlik Eğitimi vermeye yetkili Kuruluşlarda Özel Güvenlik Eğitimi alması (Silahsız veya Silahlı) ve eğitim sonucu gireceği sınavda başarı göstererek İl Valiliğince onaylı sertifika alması zorunluluğudur.
MD Güvenlik olarak, 1996 yılından itibaren sürdürdüğümüz hizmetlerimizi, 5188 Sayılı Kanun ve Uygulama Yönetmeliği esaslarına uygun olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. 1998'den beri güveninizle, 365 gün görevde, göreve hazırız. Sizin için değerli olan ne varsa, MD Güvenlik yanınızdadır.
01

BizdenReferanslar

>>
Kurulduğu günden bugüne, 1000'lerce personel ile hizmet verdiğimiz kurumların tam listesi.
02

MedyadaBiz

1996'yılından bu güne alanında öncü olmanın verdiği güven ile sektörde yol gösterdik.

03

TakdirYeterlilik

>>

1996'yılından bu güne 64 Milyon TL toplam ciromuz ile güven ve istikrarın Bursa'da simgesi olduk.

Misyonumuz

MD Özel Güvenlik Şirketi olarak 5188 sayılı yasanın öngördüğü doğrultuda deneyimli , bilgili , eğitimli , görevin gerektirdiği beden ve ruh sağlığına sahip yönetici ve güvenlik görevlisi kadroları ile çevresine huzur ve güven vermek , kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyetteki Özel Güvenlik Hizmetlerini yerine getirmek ve genel kolluk kuvvetlerine hizmet verdiği alanlarda yardımcı olmak misyonumuzdur.

MD Özel Güvenlik Şirketi olarak Türkiye’deki Özel Güvenlik Hizmeti Sektörüne ve Kanunların bu sektöre vermiş olduğu yetkiler çerçevesi içerisinde yepyeni bir anlayış getirmek ve bu anlayışın, istikrarlı bir şekilde devamlılığını sağlamak.
Devam

Yeni Projeler

Susurluk Şeker Fabrikası
Balıkesir il sınırları içinde yer alan, Susurluk Şeker Fabrikası , 36 Güvenlik personeli ile Güvenlik Hizmeti sözleşmemiz imzalandı.
TREDAŞ
Tekirdağ İl sınırları içinde yer alan Trakya Elektirik Dağıtım A.Ş.'nin 68 Personel ile Özel Güvenlik hizmetini vermeye başladık..

Tel: 0 224 252 04 83 Fax: 0 224 252 24 66